Baker, Rectangular, Shallow, 8"x10" in "Navy Retro" by Manufaktura | P103U-601A
Introducing the Polish Pottery 8" x 10" Rectangular Baker by Manufaktura in the captivating "Navy Retro" pattern (601A). This isn't just any ordinary baker - it's Polish Pottery's answer to the perfect brownie pan! With its impeccable design and functionality, this baker will not only cook your brownies evenly but also provide you with an easy clean-up afterwards. It's a win-win situation!
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bakeware
  • Bakeware - Rectangular Bakers
  • Bakeware - Rectangular Bakers - Shallow Rectangular Bakers
  • P103
  • Baker-Rectangular-Shallow-8"X10"-Manufaktura (P103)
  • 601A
  • Geometric
  • Standard
  • Navy Retro
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
-65%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Description
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bakeware
  • P103
  • 601A
  • Geometric
  • Standard
  • Navy Retro
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
Baker, Rectangular, Shallow, 8"x10" in "Navy Retro" by Manufaktura | P103U-601A | Polish Pottery Outlet