Soup Tureen, Individual, 14 oz in "Peacock in Line" by Manufaktura | B006T-54A
Description:
The individual soup tureen with handles helps even cold soups warm the heart.
Size:
14 ounces, 5.5" wide (with handles), 2.34" tall, 3.75" diameter
Type:
Soup Tureen, Individual, 14 oz, Manufaktura (B006)
Pattern:
Peacock in Line (54A)
Artistry
Traditional
Product image 1
Description
Size:
Type:
Pattern:
Peacock in Line (54A)