Casserole, Round, Small, 5" x 7.5" in "Navy Retro" by Manufaktura | Z153U-601A
Are you tired of serving your hot dips and individual desserts in boring, plain dishes? Look no further! Introducing the Polish Pottery 5" Small Round Casserole W/Handles by Manufaktura in the eye-catching "Navy Retro" pattern (601A). These small, round dishes are not only perfect for your favorite recipes, but they also add a pop of color and style to your table!
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bakeware
  • Bakeware - Casseroles
  • Bakeware - Casseroles - Round Casseroles
  • Bakeware - Casseroles - Round Casseroles - Small Round Casseroles
  • Z153
  • Casserole-Round-Small-5" X 7.5"-Manufaktura (Z153)
  • 601A
  • Geometric
  • Standard
  • Navy Retro
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
-65%
Product image 1
Product image 2
Description
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bakeware
  • Bakeware - Casseroles
  • Z153
  • 601A
  • Geometric
  • Standard
  • Navy Retro
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
Casserole, Round, Small, 5" x 7.5" in "Navy Retro" by Manufaktura | Z153U-601A | Polish Pottery Outlet