Casserole, Round, Small, 5" x 7.5" in "Blue Retro" by Manufaktura | Z153U-602A
Are you looking for the perfect dish to serve your hot dips or individual desserts? Look no further than the Polish Pottery 5" Small Round Casserole with Handles by Manufaktura! Not only is this dish functional, but it is also absolutely beautiful. With its "Blue Retro" pattern, featuring a mix of geometric designs in blue, green, and white, it is sure to impress your guests.
So why settle for ordinary when you can have extraordinary? Elevate your culinary experience with the Polish Pottery 5" Small Round Casserole with Handles by Manufaktura. Not only will it add a useful splash of color to your home, but it will also bring joy and beauty to your everyday life. Get yours today and start creating memorable meals that will impress your guests!
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bakeware
  • Bakeware - Casseroles
  • Bakeware - Casseroles - Round Casseroles
  • Bakeware - Casseroles - Round Casseroles - Small Round Casseroles
  • Z153
  • Casserole-Round-Small-5" X 7.5"-Manufaktura (Z153)
  • 602A
  • Geometric
  • Standard
  • Blue Retro
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
-65%
Product image 1
Product image 2
Description
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bakeware
  • Bakeware - Casseroles
  • Z153
  • 602A
  • Geometric
  • Standard
  • Blue Retro
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
Casserole, Round, Small, 5" x 7.5" in "Blue Retro" by Manufaktura | Z153U-602A | Polish Pottery Outlet