Ornament, Dog, 3" in "Peacock in Line" by Manufaktura | K164T-54A
Description:
Celebrate the season in style with these adorable dog ornaments from Manufaktura!
Size:
3" tall x 1.5" wide x 2.25" long
Type:
Ornament, Dog, 3", Manufaktura (K164)
Pattern:
Peacock in Line (54A)
Artistry
Traditional
-65%
Size:
Type:
Pattern:
Peacock in Line (54A)
Artistry
Traditional
You may also like
-65%NEW