Spoon Rest, Large, 9.25" in "Misty Blue" by Manufaktura | P007U-61A
Imagine coming home from a long day, ready to unwind with a delightful homemade meal. As you stir and taste your creation, where does your spoon go? Enter the exquisite Polish Pottery Spoon Rest from Manufaktura, not just a place to rest your spoon, but a piece of art to brighten your kitchen! Crafted in the charming "Misty Blue" pattern, this large 9.25" spoon rest dances with tiny blue dots scattered across a crisp white background, bringing a breath of serene elegance right next to your stovetop.
Search Keywords
  • Unikat
  • White
  • Kitchen
  • Kitchen - Spoon Rests
  • P007
  • Spoon Rest-Large-9.25"-Manufaktura (P007)
  • 365Days
  • 61A
  • Dots
  • Standard
  • Misty Blue
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Description
Search Keywords
  • Unikat
  • White
  • Kitchen
  • Kitchen - Spoon Rests
  • P007
  • 365Days
  • 61A
  • Dots
  • Standard
  • Misty Blue
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
You may also like
-65%NEW