Gravy Boat, 14 oz in "Lady Bugs" by Manufaktura | S119T-IF45
Description:
Size:
14 oz., 8" long (spout to handle) x 4.5" wide x 2.75" tall Saucer: 8.5" x 5.5"
Type:
Gravy Boat, 14 oz, Manufaktura (S119)
Pattern:
Lady Bugs (IF45)
Artistry
Traditional
Search Keywords
  • Traditional
  • White
  • Tableware
  • Tableware - Gravy Boats
  • S119
  • 90Days
  • If45
  • Flowers
  • Ladybug
  • Flowers And Ladybugs
  • Standard
  • Lady Bugs
  • Manufaktura-Traditional
  • Manufaktura
Size: