Dual Dish, 11.75" x 7" in "Scarlet Stitch" by Zaklady | Y1280A-A1158A
Pattern:
Scarlet Stitch
Artistry
Traditional
Size:
11.5" x 6.75" x 2"
Description:
Type:
Divided Dish
Search Keywords
  • Unikat
  • Red
  • Serveware
  • Serveware - Divided Servers
  • Serveware - Divided Servers - Divided Dishes
  • Serveware - Divided Servers - Divided Dishes - Divided Oval Serving Dishes
  • Y1280
  • Dual Dish-11.75" X 7"-Zaklady (Y1280)
  • A1158A
  • Flowers
  • Blossoming Prickly Pear
  • Standard
  • Scarlet Stitch
  • Zaklady-Unikat
  • Zaklady
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Description
Pattern:
Artistry
Traditional
Size:
11.5" x 6.75" x 2"
Type:
Divided Dish
Search Keywords
  • Unikat
  • Red
  • Serveware
  • Serveware - Divided Servers
  • Y1280
  • A1158A
  • Flowers
  • Blossoming Prickly Pear
  • Standard
  • Zaklady-Unikat
  • Zaklady
Dual Dish, 11.75" x 7" in "Scarlet Stitch" by Zaklady | Y1280A-A1158A | Polish Pottery Outlet