Bowl, Round, 4.25" in "Andy Orange Daisy" by Andy | NDA84-11A
Description:
These small bowls from Andy are great for dips, salsa, or hummus!
Size:
4.25" diameter, 2" tall, 8 oz.
Type:
Bowl, Round, 4.25", Andy (NDA84)
Pattern:
Andy Orange Daisy (11A)
Artistry
-65%
Size:
4.25" diameter, 2" tall, 8 oz.
Type:
Pattern:
Andy Orange Daisy (11A)
Artistry
Bowl, Round, 4.25" in "Andy Orange Daisy" by Andy | NDA84-11A | Polish Pottery Outlet