Bowl, Mortar, 4.5" x 5" in "Lady Bugs" by Manufaktura | M068T-IF45
Description:
Size:
4.5" W x 5" L (including spout) x 2.5" H
Type:
Bowl, Mortar, 4.5" x 5", Manufaktura (M068)
Pattern:
Lady Bugs (IF45)
Artistry
Traditional
-65%
Size:
Type:
Pattern:
Lady Bugs (IF45)
Artistry
Traditional
Bowl, Mortar, 4.5" x 5" in "Lady Bugs" by Manufaktura | M068T-IF45 | Polish Pottery Outlet