Bowl, Round, 6" in "Navy Retro" by Manufaktura | M089U-601A
Introducing the Polish Pottery 6" Bowl by Manufaktura in the captivating "Navy Retro" pattern (601A). This little gem has quickly become one of our most sought-after items, and it's not hard to see why! With its versatile size and endless possibilities, this bowl is a true kitchen superstar.
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bowls
  • Bowls - Round Bowls
  • Bowls - Round Bowls - Small Round Bowls
  • M089
  • Bowl-Round-6"-Manufaktura (M089)
  • 601A
  • Geometric
  • Standard
  • Navy Retro
  • Bowl - Berry
  • Bowl - Cereal
  • Bowl - Dessert
  • Bowl - Ice Cream
  • Bowl - Nut
  • Bowl - Pasta
  • Bowl - Snack
  • Bowl - Soup
  • Bowl - Yogurt
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
Description
Search Keywords
  • Unikat
  • Blue
  • Bowls
  • Bowls - Round Bowls
  • M089
  • 601A
  • Geometric
  • Standard
  • Navy Retro
  • Bowl - Berry
  • Bowl - Cereal
  • Bowl - Dessert
  • Bowl - Ice Cream
  • Bowl - Nut
  • Bowl - Pasta
  • Bowl - Snack
  • Bowl - Soup
  • Bowl - Yogurt
  • Manufaktura-Unikat
  • Manufaktura
You may also like
-65%NEW