Bowl, Round, 4.5" in "Green Retro" by Manufaktura | M082U-604A
Introducing the vibrant and versatile Polish Pottery 4.5" Bowl by Manufaktura in the captivating "Green Retro" pattern (604A). This delightful little bowl is not only perfect for serving dips and condiments, but it also adds a pop of color and style to any table setting. With its geometric design elements in a predominantly green hue, accented with touches of white and blue, this bowl is a true visual delight.
Search Keywords
  • Unikat
  • Green
  • Bowl-Round-4.5"-Manufaktura (M082)
  • 604A
  • Geometric
  • Standard
  • Green Retro
  • Manufaktura
Description
Search Keywords
  • Unikat
  • Green
  • 604A
  • Geometric
  • Standard
  • Green Retro
  • Manufaktura
You may also like
-65%NEW